Tuesday 27 October 2020 / سه شنبه 6 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

saudi arabia iran oil production

عربستان سعودی به ایران پیشنهاد داده که تولید نفت خود را ثابت نگه دارد و در این صورت عربستان هم تولید نفت خود را امسال کاهش خواهد داد. این پیشنهاد عربستان سعودی در آستانه اجلاس غیر رسمی کشورهای عضو اوپک مطرح شده و اگر ایران با آن موافقت کند، شاید بتواند به اتفاق نظر کشورها در اوپک کمک کند.
خبرگزاری رویترز به نقل از چهار نفر از منابع مورد اعتماد خود از پیشنهاد عربستان سعودی خبر داده و نوشته است که پیشنهاد عربستان در همین ماه به ایران ارائه شده اما هنوز تهران پاسخی به آن نداده است.


پیشنهاد عربستان سعودی در آستانه اجلاس الجزایر مطرح می شود که قرار است پنجم تا هفتم مهر برگزار شود. قرار است در حاشیه نشست مجمع بین المللی انرژی در الجزایر، اعضای اوپک هم در یک جلسه غیر رسمی شرکت کنند.
از زمان کاهش قیمت نفت، اوپک سعی دارد با مدیریت تولید نفت، مانع کاهش قیمت نفت شود.
ایران و عربستان در یکسال گذشته رابطه پر تنشی بر سر مرگ زائران ایرانی در مکه و همچنین اعدام روحانی شیعه در عربستان داشته اند


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311