Friday 18 September 2020 / جمعه 28 شهريور 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

هشتمین جلسه رسیدگی به اتهام های بابک زنجانی،تاجر زندانی،  که به صورت علنی در شعبه پانزدهم دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شده بود با به میان آمدن نام رضا ضراب پایان یافت.babak zanjani 6
به گزارش خبرگزاری های داخلی، در این جلسه که ریاست آن را ابوالقاسم صلواتی به عهده داشت، غلامحسین صادقی قهاره وکیل مدافع شرکت نفتی «اچ کی» گفت که آقای زنجانی ارزهای کره ای و ترک را بجای پرداخت به پیمانکاران صرف خرید اموال و سرمایه گذاری کرده است.
وکیل این شرکت نفتی تاکید کرد که بابک زنجانی لیر ترکیه  را به حساب صرافی وابسته به رضا ضراب،سرمایه گذار ایرانی-ترک، واریز کرده است.
آقای صادقی قهاره همچنین بابک زنجانی را متهم کرد که به همراه شرکای خود  با ادعای دور زدن تحریم‌ها خود را قهرمان نشان دادند و افزود:  آن ها بیش از دو میلیارد یورو از شرکت نفت را که برای بیت المال بوده به غارت برده اند.
‫وکیل شرکت «اچ کی» با اشاره به آنچه او ادعای تمکن مالی بابک زنجانی نامید گفت که آقای زنجانی از منابع شرکت نیکو و شرکت نفت ثروت باد آورده‌ای را کسب کرده که صرف بلند پروازی‌های خود کرده است.


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311