Thursday 29 October 2020 / پنجشنبه 8 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Wall Street Journal Iran Vows

روزنامه آمریکایی «وال استریت جورنال» نوشته است که ایالات متحده قصد دارد در رابطه با پیشبرد برنامه موشک های بالستیکی ایران تحریم های جدیدی علیه این کشور اعمال کند.این گزارش افزوده که ممکن است برخی از شرکت ها و اشخاص شرکت کننده یا دارای ارتباط با طراحی و تولید موشک ها نه فقط در ایران بلکه در هنگ کنگ و امارات عربی متحده مورد تحریم قرار بگیرند.
بنا بر تحریم های در دست تدوین توسط وزارت خزانه داری امریکا، سرو کار داشتن با شرکت ها و اشخاص مورد تحریم برای شرکت های امریکایی و دیگر کشورها ممنوع خواهد بود.


در این میان حسن روحانی، رئیس جمهور ایران نیز به وزارت دفاع دستور داده است که برنامه‌های موشکی ایران را با "سرعت و جدیت بیشتری" ادامه دهد.
رئیس جمهور ایران در نامه‌ای خطاب به حسین دهقان، وزیر دفاع، نوشته است: "ظاهرا دولت آمریکا در نظر دارد، در ادامه سیاست‌های خصمانه و دخالت نامشروع و غیرقانونی خود در زمینه حق تقویت قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران، اقدام به افزودن افراد و موسسات جدیدی در فهرست تحریم‌های ظالمانه قبلی نماید."
او گفته با توجه به این مساله "لازم است در چارچوب سیاست‌های دفاعی مصوب، برنامه تولید انواع موشک های مورد نیاز نیروهای مسلح با سرعت و جدیت بیشتری ادامه یابد


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311