Thursday 22 October 2020 / پنجشنبه 1 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

ahmad alamolhoda mashhad

امام جمعه مشهد می گوید پلیس باید با زنان بی حجاب و بدحجاب به عنوان پیاده نظام دشمن برخورد کند
احمد علم الهدی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد، می گوید زنان بی حجاب و بد حجاب پیاده نظام دشمن هستند و نیروی انتظامی نباید با آنان مسامحه کند.
آقای علم الهدی روز پنجشنبه در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی استان خراسان رضوی، گفته است در مقابل بدحجابان، منطق و استدلال جواب نمی‌دهد.
احمد علم‌الهدی خواستار برخورد پلیس با زنانی که به گفته او لاابالی، بی‌حجاب و بدحجاب هستند شد و برخورد مسامحه‌کارانه با چنین زنانی را مایه شکست کسانی دانست که به تعبیر او ادامه‌دهندگان عاشورا هستند.


پیش از این حسن روحانی رییس جمهوری ایران با انتقاد از آنچه دخالت در زندگی مردم خوانده ،گفته بود، نمی‌شود مردم را با زور و شلاق به بهشت فرستاد.سخنانی که با انتقاد متقابل روحانیون تندرو از جمله احمد علم الهدی روبرو شد که گفته بود شلاق که سهل است، با همه قدرت جلوی کسانی که مانع بهشت رفتن مردم شوند خواهیم ایستاد


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311