Friday 30 October 2020 / جمعه 9 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از حضور مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری و علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد در مجلس برای توضیح درباره آن‌چه اختلاس در قوه قضائیه خوانده می‌شود، خبر داد.

محمود صادقی، نماینده اصلاح‌طلب در توییت‌های که منتشر کرده به پیگیری موضوع حساب‌های بانکی قوه قضائیه در مجلس اشاره کرده و نوشته است: «طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، وزیردادگستری و وزیر اقتصاد ظرف دو هفته آینده باید برای پاسخ به سئوال درباره حساب‌های بانکی قوه قضائیه در مجلس حاضر شوند.»
صادقی در دیگر توییت‌های خود تاریخ حضور وزیر دادگستری در کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس را یکشنبه ۲۱ آذر و وزیر اقتصاد را احتمالاً سه‌شنبه ۲۳ آذر عنوان کرده است.
محمود صادقی چندی پیش در سخنانی در مجلس بر موضوع دخل و تصرف وثیقه‌های زندانیان توسط صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه انگشت گذاشته بود و به علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد گفته بود که باید بنا به اصل ۵۳ قانون اساسی لیست کلیه دریافت‌های دولت در حساب خزانه‌داری بررسی شوند.
این نماینده مجلس به‌دلیل پیگیری‌هایش درباره «اختلاس در قوه قضائیه» در روزهای اخیر تحت پیگرد قضائی قرار گرفت و به دادسرا احضار شد. روز یکشنبه گذشته نیز مأموران امنیتی به منزل او رفتند تا بازداشت‌اش کنند اما با حضور گروهی از مردم و نمایندگان مجلس در برابر منزل او از این کار منصرف شدند


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311