Tuesday 20 October 2020 / سه شنبه 29 مهر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Iranian leaders reaction Trump lecture UN

شماری از مقام‌های نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران از سخنان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا علیه حکومت ایران بشدت انتقاد کردند.
محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران، با تأکید بر اینکه «زمان آن رسیده...

که محاسبات غلط آمریکا را تصحیح کنیم» تهدید کرد: «آمریکا پاسخ‌های دردناک‌تر را در عمل، و در رفتار و تصمیماتی که ایران ظرف ماه‌های آینده خواهد گرفت مشاهده خواهد کرد».
علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، نیز دونالد ترامپ را متهم کرد که به گفته او «درک ضعیفی از توافق‌های بین‌المللی» دارد و به گفته او «از نگاه جامعه جهانی، بی‌اهمیت تلقی می‌شود».
مسعود جزایری، سخنگوی نیروهای مسلح ایران، نیز با تأکید بر اینکه پایبند ماندن دونالد ترامپ به برجام «به خودش مربوط است» گفته است: او «با این بلوف‌ها نخواهد توانست از جمهوری اسلامی ایران امتیازگیری کند».
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز سه‌شنبه در اولین سخنرانی‌اش در سازمان ملل، از حکومت ایران به عنوان «رژیمی جنایتکار» نام برد که به اقدامات بی‌ثبات کننده‌اش ادامه می‌دهد

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311