Saturday 31 October 2020 / شنبه 10 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Iran telegram channel managers arrested

سایت کلمه خبر داد که تعدادی از مدیران کانال‌های تلگرامی نزدیک به دولت و اصلاح‌طلبان، پس از حدود ۱۰۰ روز بازداشت، در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده و وضعیت خود اعتصاب غذا کرده‌اند.


بر اساس گزارش روز سه‌شنبه ۳۰ خرداد این سایت نزدیک به میرحسین موسوی، این زندانیان در تماس با خانواده‌های‌شان گفته‌اند که در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده و وضعیت خود دست به اعتصاب غذا زده‌اند.
بر اساس این گزارش، نیما کشوری، سعیدنقدی، سبحان جعفری‌تاش، جواد جمشیدی، مجتبی باقری و علی احمدنیا از جمله زندانیانی هستند که اعتصاب غذا کرده‌اند.
غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه، روز ۱۰ خرداد خبر داده بود که برای هشت نفر از این افراد کیفرخواست صادر و پرونده آنها به دادگاه ارسال شده است.
یک روز پیش از این سخنان، ۳۰ نماینده مجلس در سوالی از وزیر اطلاعات خواسته بودند، گزارشی از وضعیت بازداشت‌شدگان، علت بازداشت، روند رسیدگی به اتهام آنها، علت ادامه بازداشت و بلاتکلیفی آنها ارائه کند


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311