Saturday 31 October 2020 / شنبه 10 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Hamed Zamani concert cancelled

حامد زمانی، خواننده موسیقی پاپ، به خبرگزاری ایسنا گفته است کنسرت که او که قرار بود شامگاه پنج‌شنبه در شهر مشهد برگزار شود، به گفته او، به خاطر «شیطنت‌ها» لغو شد.
به گفته این خواننده، قرار بود این کنسرت در آئین‌های تولد امام هشتم...

شیعیان برگزار شود و حتی «به دلیل ممنوعیت حضور ساز روی صحنه» گروه او با اجرایی محدود با سه کیبورد موافقت کرده بود. اما ساعاتی پیش از آغاز برنامه به آنها گفته شد که فقط می‌توانند یک کیبورد روی صحنه ببرند و با اجرای دور از دید، در اتاقک‌های پنهان نیز موافقت نمی‌شود.
خبر لغو این کنسرت در حالی منتشر می‌شود که انتقادها به لغو کنسرت شهرام و حافظ ناظری در قوچان بشدت بالا گرفته و پس از نامه اعتراضی پانصد تن از فعالان موسیقی، روز پنج‌شنبه نیز شماری دیگر از فعالان عرصه موسیقی در اعتراض به لغو کنسرت‌ها نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران منتشر کردند.
احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد و نماینده آیت‌الله خامنه‌ای در استان خراسان رضوی، بارها گفته است که اجازه برگزاری کنسرت موسیقی در این استان را نخواهد داد

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311