Friday 30 October 2020 / جمعه 9 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Ahmadinejhad Baghaee

محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور سابق ایران و حمید بقایی، معاون او در دولتش، در اولین اظهار نظر رسمی بعد از رد صلاحیت خود گفته‌اند که در انتخابات پیش رو "از هیچ فردی حمایت نکرده و نخواهند کرد."...


این دو چهره سیاسی بیانیه خود را خطاب به "ملت ایران" نوشته و از آنان به خاطر حمایت‌هایشان تشکر کرده‌اند اما اشاره‌ای به رد صلاحیت خود نکرده‌اند.
در این بیانیه خطاب به مردم گفته شده است: "با احساس مسئولیت و برای صیانت از حقوق شما و خدمت به ملت و کشور آمادگی خود را اعلام نمودیم."
آقای احمدی‌نژاد و آقای بقایی از "عواطف گرم و حمایت‌های بی‌شائبه" هوادارانشان تشکر کرده و گفته‌اند که خود را "خادم کوچک ملت و سرباز انقلاب" می‌شمارند و این را "افتخار ابدی" می‌دانند.
در دو سه هفته گذشته، ثبت نام ناگهانی محمود احمدی‌نژاد و رد صلاحیت رئیس‌جمهور سابق ایران از داغ‌ترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ ایران بوده است.
آقای احمدی‌نژاد با وجود "توصیه" و در واقع نهی رهبر ایران، در وزارت کشور حاضر شد و همراه نامزد مورد حمایت خود، حمید بقایی، در انتخابات ثبت نام کرد.
او پس از ثبت نام درباره موضع رهبر ایران گفت: "این معنای نهی نبود و توصیه ایشان بود و توصیه ایشان مانع حضورم نمی‌شد و علیرغم اینکه فشار گسترده‌ای از سوی مردم برای حضور در میدان دارم به قول اخلاقی خود پایبندم و ثبت‌نام در انتخابات صرفا برای حمایت از برادر عزیزم آقای بقایی است."


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311