Thursday 22 October 2020 / پنجشنبه 1 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

khamenei stopped ahmadinejad

رهبر جمهوری اسلامی می‌گوید در یک جلسه خصوصی به احمدی‌نژاد توصیه کرده به خاطر صلاح خود و کشور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ نامزد نشود. او یک روز پیش گفته بود راضی نبوده این توصیه علنی شود.
علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در جلسه درس خارج فقه صبح دوشنبه (۵ مهر / ۲۶ سپتامبر) گفت: «آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه‌ی صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم صلاح نمی‌دانیم شما در فلان قضیه شرکت کنید.»
منظور از این اظهارات محمود احمدی‌نژاد و حضور احتمالی او در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ است. در روزهای گذشته شماری از اصول‌گرایان و نزدیکان احمدی‌نژاد خبر این دیدار را منتشر کرده و به آن واکنش نشان داده‌اند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر رهبر جمهوری اسلامی، خامنه‌ای تاکید کرده این که "بعضی گفتند آقا دستور دادند، امر کردند" درست نیست و توصیه او نباید مایه اختلاف "بین برادران مومن" شود


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311