Saturday 31 October 2020 / شنبه 10 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

5 body found in plasco building

ماشین‌های سنگین جهت تسهیل و افزایش کیفیت آواربرداری‌ در محل حادثه ساختمان پلاسکو مشغول فعالیت هستند و همچنان دود از زیر آوار متصاعد می‌شود. بنا بر اعلام منابع رسمی، تعداد اجساد پیدا شده از زیر آوار تا کنون به ۵ نفر رسیده است. ۴ تن از این افراد، غیرآتش‌نشان هستند. یک تن از آتش نشان ها نیز در پی شدت مصدومیت جان سپرد. بنا بر این آمار تا کنون مرگ ۷ نفر تایید شده است.
عملیات آواربرداری در محل ساختمان پلاسکو در حالی ادامه دارد که سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران می گوید مشخص نیست این عملیات چند روز ادامه یابد.


در همین حال آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه می گوید « نباید راه حل را در بستن محل کسب و کار مردم دانست و باید برای ایمن‌سازی راه‌های جایگزین پیدا کرد».
مقام‌های مختلف شهر تهران از زمان وقوع حادثه ساختمان پلاسکو بارها تاکید کرده‌اند که این ساختمان ایمن نبوده و بارها درخواست‌هایی برای تخلیه و یا ایمن‌سازی آن صادر شده بود


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311