Saturday 31 October 2020 / شنبه 10 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

train accident tehran metro

ایستگاه متروی طرشت یکی از پرترددترین ایستگاه های متروی تهران است. بر اثر تصادف دو قطار در یک ایستگاه متروی تهران، ده ها نفر از مسافران مجروح شده‌اند.


احسان مقدم، مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو گفته است حادثه در ایستگاه متروی طرشت در غرب تهران زمانی رخ داد که یک قطار از پشت با قطار دیگری که به دلیل نقص فنی مقابل سکو توقف کرده بود، برخورد کرد.
مقام‌های اورژانس می‌گویند نیروهای امدادی در محل ایستگاه متروی طرشت حاضر شده‌اند و در حال مداوی مصدومان هستند.
خبرگزاری های شمار مجروحان را ۴۸ نفر گزارش کرده‌اند. بر اساس گزارش ها درمان شماری از مجروحان در محل ایستگاه مترو انجام شده اما برخی دیگر به بیمارستان انتقال داده شده‌اند.
مدیر روابط عمومی مترو گفته است نقص فنی در ایستگاه علت این حادثه بوده است.
اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران هم به خبرگزاری ایسنا گفت که "متاسفانه سیستم کنترل و هشداردهنده عمل نکرده و دو راهبر [راننده] از تردد همزمان بی‌خبر بوده‌اند و نقص سیستم کنترلی باعث بروز این حادثه شده است".
آقای شاکری این حادثه را "زنگ خطری است نسبت به استفاده سنگین و مستمر از قطارها" در متروی تهران دانسته و از دولت به دلیل آنچه تامین نکردن واگن های جدید مترو خوانده، انتقاد کرده است.
گفته می‌شود سرعت نسبتا کم قطاری که با قطار متوقف‌شده تصادف کرده، باعث شده این حادثه تلفات جانی به جا نگذاشته است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311