Thursday 29 October 2020 / پنجشنبه 8 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

iran mig 29 accident

یک فروند جنگنده میگ ۲۹ متعلق به نیروی هوایی ارتش ایران در پایگاه سوم شکاری در همدان دچار سانحه و از مسیر اصلی خارج شد.
روابط عمومی نیروی هوایی ارتش ایران اعلام کرده این هواپیما امروز چهارم خرداد (۲۴مه) دچار نقص فنی و ناچار به فرود اضطراری شد و با "مهارت بسیار بالای خلبان" در باند فرودگاه به زمین نشست.
اما خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی (ایرنا) می گوید این هوایپما پس از فرود و قرار گرفتن به روی باند اصلی، دچار نقص فنی در یکی از موتورها شد که این وضع موجب انحراف جنگنده از مسیر اصلی باند شد.


خبرگزاری ایسنا می گوید دو خلبان جنگنده موفق به پرتاب کردن خود به بیرون جنگنده شدند. گزارش های ضدونقیضی از وضعیت جسمانی یکی از دو خلبان منتشر شده است.
احسان قنبری فرماندار شهرستان کبودر آهنگ (از توابع همدان) به خبرگزاری ایسنا گفته است که ماموریت این هواپیما آموزشی بوده است.
این دومین سانحه برای هواپیماهای نظامی ایران در کمتر از یک ماه گذشته است. هشتم اردیبهشت هم یک فروند هواپیمای آموزشی ارتش در ۴۰ کیلومتری نائین در استان اصفهان سقوط کرد


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311