Thursday 29 October 2020 / پنجشنبه 8 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

rasoul montakhabnia

رسول منتجب‌نیا، قائم‌مقام حزب اعتماد ملی ایران، می‌گوید که اصول‌گرایان برای آوردن «یک میلیون نفر به تهران» با هدف بالا بردن رأی نامزدهای خود در حوزه انتخابیه تهران «جلسات سری» برگزار کرده‌اند.
آقای منتجب‌نیا روز سه‌شنبه، چهارم اسفند، در گفت‌وگو با خبرگزاری کار ایران، ایلنا، گفت: «از چند ماه قبل خبردار شدیم تندروها در جلسات سری تصمیم گرفتند جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر را از روستاها به تهران بیاورند و بودجه‌ای هم برای آن در نظر گرفتند تا آنها در تهران رای بدهند و آرای خود را بالا ببرند.»


وی افزود: «لذا برای این مسئله باید وزارت کشور فکری کند، چرا که برخی نهادها از پول بیت‌المال هزینه می‌کنند تا مردم را برای رأی دادن به تهران بیاورند.»
این در حالیست که سخنگوی دولت ایران همچنین با انتقاد از بیان اظهاراتی درباره آنچه به نام «لیست انگلیسی» خوانده می‌شود، صحبت در این باره را توهین به شورای نگهبان دانست.
محمدباقر نوبخت روز سه‌شنبه گفت: «چیزی به نام لیست انگلیسی نداریم و اگر کسی بخواهد بگوید چنین لیستی داریم در واقع به شورای نگهبان اهانت می‌کند.»
در روزهای اخیر برخی چهره‌ها و رسانه‌های نزدیک به اصولگرایان با اشاره به برنامه‌های تلویزیون فارسی بی بی سی، نامزدهای نزدیک به جریان اعتدال‌گرا و اصلاح‌طلب را مورد حمایت دولت بریتانیا معرفی کرده‌اند. روابط عمومی بی بی سی روز دوشنبه در پاسخ به سئوال رادیو فردا هرگونه جانبداری پیرامون انتخابات ایران در برنامه‌های بخش فارسی‌ این رسانه را رد کرد


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311