Monday 19 October 2020 / دوشنبه 28 مهر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Hassan Rouhani private companies

حسن روحانی، رییس جمهوری ایران، شامگاه پنجشنبه ضمن انتقاد از نقش‌ نهادهای دولتی و نظامی در اقتصاد ایران بر ضرورت واگذاری اقتصاد به بخش خصوصی «واقعی» تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی،

پنجشنبه در دیدار با فعالان اقتصادی گفت، ابلاغ سیاست‌های اصل ۴۴ برای این بود که اقتصاد به مردم واگذار شود و دولت از اقتصاد دست بکشد.
وی همچنین افزود، "بخشی از اقتصاد دست یک دولت بی‌تفنگ بود که آن را به یک دولت با تفنگ تحویل دادیم، این اقتصاد و خصوصی سازی نیست."
در حالی حسن روحانی از حضور نهادهای دولتی و نظامی در اقتصاد ایران انتقاد کرده که دو روز پیش، سپاه پاسداران در بیانیه ای، دستور رهبر ایران، در حمله موشکی به مواضع گروه حکومت اسلامی در سوریه را واکنشی به اظهارات رییس جمهوری ایران در این زمینه ارزیابی کرد.
سپاه پاسداران اعلام کرد که عملیات موشکی این نیرو علیه گروه حکومت اسلامی در سلسله مراتب نظامی و تحت فرماندهی کل قوا انجام گرفت. ولی یک روز پیش از آن، حسن روحانی گفته بود که شورای عالی امنیت ملی در این مورد تصمیم گرفته است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311