Thursday 29 October 2020 / پنجشنبه 8 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

rouhani accepted fanis abdicate

خبرگزاری فارس به نقل از یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی می‌گوید که حسن روحانی استعفای علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش را پذیرفته است.
بنا به گفته‌های اکبررنجبرزاده، موافقت با استعفای آقای فانی به این معناست که جلسه استیضاح او در مجلس منتفی خواهد شد. ظهر امروز اعلام شده بود که قرار است وی سه‌شنبه آینده استیضاح شود.
همچنین با حکم رئیس‌جمهوری محمد بطحائی، معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آمورش و پرورش، برای سرپرستی این وزارت‌خانه انتخاب شده است.


مسئله استعفای آقای فانی در هفته‌های گذشته مطرح شده بود، با این حال وی روز گذشته به شدت آن را تکذیب کرد. آقای فانی ظهر امروز نیز در نامه‌ای به حسن روحانی از آمادگی خود برای پذیرفتن هرگونه تصمیمی از سوی ریاست‌جمهوری خبر داده بود.
در پی آن‌چه رسانه‌های ایران، ترمیم کابینه روحانی نامیده‌اند، تاکنون با استعفای وزرای فرهنگ، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش موافقت شده و معاونان آن‌ها برای سرپرستی این وزارت‌خانه‌ها انتخاب شده‌اند


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311