Sunday 25 October 2020 / يكشنبه 4 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

suicide student in iran

رسانه‌های محلی از خودکشی یک دانش آموز دیگر در ایران خبر می دهند. پیش از این خبر خودکشی چهار دانش‌آموز دیگر در آبان ماه به رسانه‌ها راه پیدا کرده بود.این دانش‌آموز ۱۵ ساله در استان خراسان شمالی به خاطر اخراج از مدرسه خودکشی کرده است.
بر پایه این گزارش، مدیر این مدرسه با اخراج این دانش‌آموز از او خواسته بود تا با والدینش مراجعه کند اما والدین او به مدرسه مراجعه نکردند و این نوجوان خود را حلق آویز کرد.
مقامات محلی در گفت‌وگو با این وبسایت خبر خودکشی را تایید کرده‌اند.


آخرین مورد خودکشی نوجوانان ایرانی، خودکشی یک دانش‌آموز ۱۶ ساله در خراسان جنوبی بود که در یک مدرسه شبانه روزی در شهرستان زیرکوه مشغول به تحصیل بود و گفته شده قبل از خودکشی پدرش او را "نکوهش" کرده بود.
ششم آبان ماه هم شوان هاوری، دانش‌آموز ۱۰ ساله در شهرستان اشنویه در استان آذربایجان غربی خود را حلق آویز کرد. در همان روزها خبر رسید که یک دانش‌آموز ۱۰ ساله در تهران با روسری خود را دار زده است و روز هفدهم آبان ماه نیز دانش‌آموز ۱۴ ساله‌ای به نام فرشاد در شهر رستم کلا در استان مازندران به زندگی خود پایان داد.
هیچ آمار رسمی درباره تعداد خودکشی‌ دانش‌آموزان در ماه‌ها و سال‌های گذشته وجود ندارد و درباره دلایل خودکشی‌های اخیر نیز اخبار متناقضی منتشر شده است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311