Thursday 29 October 2020 / پنجشنبه 8 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

4 suicides in hamedan

به گفته فرمانده انتظامی همدان در کمتر از ۲۴ ساعت چهار نفر در این شهرستان خود را حلق‌آویز کرده‌اند. یکی از این افراد یک پزشک مشهور در همدان بوده است.
چهار خودکشی که سه مورد آن به مرگ منجر شد، در کمتر از ۲۴ ساعت در شهر همدان؛ این خبر را فرمانده انتظامی شهرستان همدان در گفت‌وگوی اختصاصی با وب‌سایت خبر آنلاین اعلام کرده است.
به گفته سرهنگ پژمان قویمی، در فاصله چهارشنبه شب تا پنج‌شنبه هفته گذشته (۵ و ۶ آبان/ ۲۶ و ۲۷ اکتبر) چهار نفر در همدان خود را حلق‌آویز کرده‌اند. یکی از این افراد زنی ۲۸ ساله بوده که خانواده‌اش توانسته‌اند جانش را نجات دهند.


یکی از کسانی که خودکشی کرده، دکتر فخاریان، پزشکی مشهور در همدان بوده است. یک زن ۴۷ ساله و یک مرد ۶۳ ساله، دو نفر دیگری بوده‌اند که با حلق‌‌آویز کردن، به زندگی خود خاتمه داده‌اند.
بیشتر بخوانید: هشدار مشاور وزیر کشوردر باره افزایش شدید آسیب‌های اجتماعی
مشاور وزیر و معاون مرکز امور اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور ایران چندی پیش اعلام کرده بود که برخی آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد، طلاق و خودکشی در سال‌های گذشته رشد نگران‌کننده‌ای داشته‌اند و لازم است علت بروز این پدیده‌ها در سطح‌های مختلف بررسی شود.
در فاصله خرداد ماه سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۵ نیز ۱۸ مورد خودکشی دانش‌آموزان در ایران روی داده است. افسردگی، ناراحتی و فشار عصبی ناشی از عدم موفقیت در کنکور سراسری دانشگاه‌ها و عدم موفقیت‌های تحصیلی از جمله علت‌های خودکشی دانش‌آموزان عنوان شده است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311