Monday 19 October 2020 / دوشنبه 28 مهر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Mohammad Jafar Montazeri

دادستان کل ایران با انتقاد از نامه اخیر برخی نمایندگان مجلس برای بازنگری در پرونده قضایی نرگس محمدی گفت این اقدام ضلع سوم یک مثلث شوم است.
به گزارش خبرگزاری میزان، محمدجعفر منتظری روز سه‌شنبه در بجنورد نمایندگان مجلس امضاکننده نامه درباره نرگس محمدی را مسئولانی دانست که به گفته او «نادانسته و از روی جهل و غفلت حرکت‌هایی می‌کنند».
آقای منتظری نرگس محمدی را جزو افرادی دانست که به گفته او «پرونده‌هایی دارند که از وضعیت مناسبی برخوردار نیست». دادستان کل ایران از نمایندگان خواست قبل از نوشتن نامه در حمایت از عناصر به گفته او «مطرود»، وضعیت پرونده آن‌ها را بررسی کنند.


شماری از نمایندگان مجلس ایران روز یکشنبه با ارسال نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه حکم ۱۶ سال زندان برای نرگس محمدی باعث «بالا بردن هزینه انتقاد سالم» و «جمود و رکود جامعه» می‌شود، خواستار نقض این حکم و رسیدگی دوباره به پرونده خانم محمدی شده بودند


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311