Sunday 25 October 2020 / يكشنبه 4 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

us court 56 billion dollar iran

همزمان با گزارش وب سایت دولت ایران مبنی بر وجود ۵۶ میلیارد دلار حکم علیه جمهوری اسلامی در دادگاه‌های آمریکا، مدیرکل امور بین‌الملل بانک مرکزی خبر داد که گروهی از کار‌شناسان برای مذاکره درباره مصادره دو میلیارد دلار از دارایی‌های ایران به آمریکا اعزام شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری ها مدیرکل امور بین‌الملل بانک مرکزی ایران، نیزخبر داد که ایران گروهی از کار‌شناسان خود را برای مذاکره درباره مصادره دو میلیارد دلار از اموالش به آمریکا اعزام کرده است.


آقای یعقوبی که در نشستی در حاشیه همایش بین‌المللی اقتصادی سن پترزبورگ سخن می‌گفت همچنین اعلام کرد که پیش از این نیز تیم‌هایی برای مذاکره با مقامات آمریکا به این کشور اعزام شده‌اند.
دیوان عالی آمریکا روز اول اردیبهشت ضمن رد درخواست تجدیدنظر بانک مرکزی ایران، حکم داده بود که دو میلیارد دلار از دارایی‌های مسدود شده ایران باید به خانواده‌های قربانیان آمریکایی بمبگذاری‌های سال ۱۹۸۳ در مقر تفنگداران دریایی ایالات متحده در بیروت و سایر حملات مرتبط با ایران، پرداخت شود


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311