Thursday 29 October 2020 / پنجشنبه 8 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

tehran ghaeem shopping center

در ادامه تنش‌های روز یکشنبه مغازه‌داران با دستفروشان تهران، تعدادی از مغازه‌داران بازار میلاد قائم برای جلوگیری از فعالیت دستفروشان به زور متوسل شدند.
امروز دوشنبه تعدادی از مغاره‌داران بازار میلاد قائم  تهران برای جلوگیری از فعالیت دستفروشان با آن‌ها درگیر شدند.
مغازه‌داران می‌گویند رقابت بین آن‌ها و دستفروشان برابر نیست چون مغازه‌داران هزینه‌هایی را می‌پردازند که دستفروشان هیچ یک از این مسئولیت‌ها را ندارند.


به‌گفته کسبه، آن‌ها هر ساله در آستانه شب عید که می‌توانند رونقی را در بازارشان شاهد باشند با معضلی به نام دستفروشی مواجه هستند و هیچ مسئولی هم پاسخگوی این مشکل نیست.
عصر روز یکشنبه ۱۶ اسفند در سه‌راه جمهوری – خیابان امیر اکرم تهران تعداد بسیاری از فروشندگان پوشاک در اعتراض به حضور دستفروشان، مغازه‌های خود را به حالت نیمه‌تعطیل و تعطیل درآوردند و کرکره‌های مغازه‌ها را پایین کشیدند. آنها دست به تجمع اعتراضی زدند و از نیروی انتظامی که در محل حضور یافته بود، خواستار جمع‌کردن بساط دستفروشان و حمایت از مغازه‌داران شدند.
مغازه‌داران با این حرکت اعتراضی قصد دارند شهرداری را مجبور سازند تا نسبت به جمع‌آوری بساط دستفروشان اقدام کند.
نیروی انتظامی ایران و مأموران شهرداری‌ها در سال‌های اخیر بارها با دستفروشان با خشونت رفتار کرده‌‌اند. یک سال پیش یونس عساکره، دستفروش خرمشهری در اعتراض به جمع کردن دکه میوه‌فروشی‌ خود در مقابل شهرداری این شهر خودسوزی کرد. همچنین، چندی پیش تصاویر برهم ریختن بساط میوه‌فروشان خیابان شادمان توسط مأموران شهرداری منتشر شد


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311