Sunday 25 October 2020 / يكشنبه 4 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

omani plant accident in iran airport

یک هواپیمای مسافربری ایرانی با یک هواپیمای مسافربری عمانی در فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران برخورد کرد.
به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ایران، در پی این برخورد بال هواپیمای عمانی آسیب دید و قرار است برای انتقال مسافران آن، هواپیمای دیگری اختصاص یابد.
رضا جعفرزاده در گفتگو با خبرگزاری ایرنا سعی کرد برخورد این دو هواپیما را کم اهمیت جلوه دهد و آن را یک "سانحه جزئی و بدون خسارت جدی" ذکر کرد. با این حال گفت، "هواپیمای عمانی نیاز به تعویض قطعه کوچکی در بخش بال دارد."


رضا جعفرزاده گفته هواپیمای ایرانی متعلق به شرکت هواپیمایی "ماهان" بود و تصادف "در زمان جابجایی هواپیماها در پارکینگ فرودگاه بین یک فروند ایرباس شرکت ماهان و یک فروند هواپیمای عمان ایر روی داد."
به گفته این مقام هواپیمایی کشوری، حادثه خسارات جانی و "جدی مالی" در پی نداشته، و هواپیمای شرکت ماهان نیز صدمه ای ندیده است و "در وضعیت عملیاتی قرار دارد.
گزارش شده است مسافران هواپیمای عمانی به هتل فرودگاه منتقل شدند. سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ایران علت این تصادف را توضیح نداده است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311