Wednesday 21 October 2020 / چهارشنبه 30 مهر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

63 people arrested in shiraz

فرمانده نیروی انتظامی شیراز از دستگیری ۶۳ دختر و پسر در دو مهمانی در شمال شرق شیراز خبر داده است.
یوسف ملک‌زاده به خبرگزاری تسنیم گفته است که مردم این مهمانی‌ها را گزارش کرده‌اند و به دنبال آن نیروی انتظامی در عملیاتی مشترک با «یکی از سازمان‌ها»، ۶۳ دختر و پسر نیمه عریان را بازداشت کرده است.
این سرهنگ نیروی انتظامی با اشاره به برخورد پلیس با برگزاری مهمانی‌ها و جشن‌های مختلط در باغ‌ها و باغ‌تالارهای شیراز گفته است در این دو مهمانی مختلط که شب گذشته (پنج‌شنبه ۲۸ مرداد) برگزار شده، دختر و پسرها «تحت عنوان برگزاری جشن تولد» جمع شده بودند که پس از حضور پلیس، تمامی این افراد بازداشت و به دستگاه قضایی معرفی شدند.


فرمانده نیروی انتظامی شیراز از نظارت پلیس بر اماکن، باغ‌ها و باغ‌تالارهای شهر شیراز خبر داده و گفته است که با توجه به جاذبه باغ‌های اطراف شیراز، پلیس سعی کرده تا نظارت کاملی بر این منطقه داشته باشد و این نظارت‌ها در تابستان تشدید می‌شوند: «معاونان و روسای پلیس، در بازدیدهای سرزده خود نظارت دقیقی بر این اماکن اعمال می‌کنند.»
با توجه به انتشار خبرهای مکرر برخورد نیروی انتظامی با مهمانی‌ها در ایران و بازداشت گسترده حاضران در این مهمانی‌ها، به نظر می‌رسد که برخوردها در این زمینه شدیدتر شده است.
بازداشت شهروندان در مهمانی‌ها سال‌هاست به رویه‌ای عادی در جمهوری اسلامی تبدیل شده، اما در یک سال اخیر خبرهایی از این دست در خبرگزاری‌های رسمی جمهوری اسلامی بیش‌تر منتشر می‌شوند.


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311