Sunday 9 May 2021 / يكشنبه 19 ارديبهشت 1400

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Mohammad Javad Azari

در حالیکه با معرفی گزینه پیشنهادی حسن روحانی برای وزارت ارتباطات برخی از سابقه او در «بخش شنود وزارت اطلاعات» در زمان احمدی نژاد انتقاد کرده اند، محمدجواد آذری جهرمی روز شنبه از عملکرد خود در ایجاد...

زیرساخت شنود در وزارت اطلاعات دفاع کرد.
به گزارش خبرگزاری ایلنا، آقای آذری جهرمی روز شنبه ۲۱ مرداد با حضور در کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه شنود برای تشکیلات امنیتی لازم است، درباره اقدامات خود در دوره حضور در وزارت اطلاعات توضیح داد. او گفت: «مسئولیت شنود نداشتم بلکه مسئول زیرساخت‌های فنی و ساخت تجهیزات شنود را بر عهده داشتم و این را افتخار می دانم.»
در پی معرفی آقای آذر جهرمی، برخی خبرنگاران در ایران یکی از سمت‌های او را در سالهای گذشته «مدیرکل شنود وزارت اطلاعات احمدی‌نژاد» عنوان کردند.
در وقایع اعتراضی سال ۸۸، خیلی از فعالان سیاسی به واسطه شنود مکالمات آنها بازداشت شده بودند.
الیاس نادران از محافظه کاران و نمایندگان سابق مجلس نیز هفته گذشته این موضوع را تایید کرد. وی در توئیتی نوشت که آذر جهرمی «معاون فنی اطلاعات» بود و وظیفه ذاتی اش «شنود و بگیر و ببند» بود.
آقای آذری جهرمی متولد ۱۳۶۰ و از معاونان محمود واعظی، وزیر ارتباطات دولت اول روحانی، بوده است.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311