Sunday 25 October 2020 / يكشنبه 4 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

ali khamenei travel to antalya

آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران سفر ایرانیان به شهر آنتالیا در ترکیه را حرام اعلام کرد و خواهان جلوگیری از تبلیغات در مورد این نوع سفر‌ها شد.
به گزارش روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت روزنامه جوان، آیت‌الله خامنه‌ای روز گذشته در کلاس درس خود، آنتالیا را به‌عنوان شهری توصیف کرد که «فسق و فجور در آن انجام می‌شود و سبب سفر باطل می‌شود.»
بر پایه گزارش این روزنامه وابسته به سپاه پاسداران، رهبر جمهوری اسلامی ابراز امیدواری کرد که مسئولان فرهنگی و مجلس، قوانینی را تصویب کنند تا «سفرهای حرام» تبلیغ نشود.


روزنامه جوان در گزارش خود از سفر سالانه چهار میلیون ایرانی به ترکیه و تایلند انتقاد کرده و نوشته است: «شاید دولت به دلیل احترام به آزادی‌های فردی افراد، از ممنوعیت سفر به مراکز توریستی که به فساد شهرت دارند، جلوگیری نکرده اما حداقل می‌تواند مانع از برگزاری تورهای مستقیم از مبدأ ایران به این کشور‌ها شود یا حداقل از تبلیغات گسترده تورهای مسافرتی به مقصد این کشور‌ها جلوگیری کند


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311