Saturday 31 October 2020 / شنبه 10 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Mohammad Bagheri Iran Missile

محمد باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه که در مشهد برگزار شد، گفت قدرت موشکی ایران غیرقابل مذاکره و معامله است.
آمریکا ظرفیت موشک‌های بالستیک ایران

را تهدید علیه امنیت منطقه معرفی می‌کند و آزمایش‌های موشکی ایران در سال‌های گذشته با واکنش شدید ایالات متحده روبه‌رو شده است.
ایران می‌گوید در قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت تنها از آزمایش موشک‌هایی که با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای طراحی شده‌باشند منع شده و آزمایش‌های اخیرش ناقض این قطعنامه نیست.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه همچنین گفته که هم‌ردیف شمردن سپاه با گروه‌های تروریستی و اعمال تحریم‌های مشابه، به‌گفته او ریسک بزرگی برای آمریکا‌یی‌ها و پایگاه‌ها و نیروهای آنها در منطقه است.
دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا ۲۲ تیرماه در یک نشست خبری مشترک با همتای فرانسوی خود از ایران، سوریه و کره‌شمالی بعنوان رژیم‌های یاغی نام برد و گفت شاهد تهدید‌های جدیدی از جانب آنها هستیم

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311