Saturday 24 October 2020 / شنبه 3 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

kermanshah earthquake 2018

در پی وقوع زمین لرزه ای به شدت ۵.۹ ریشتر در تازه آباد از توابع شهرستان ثلاث باباجانی، استاندار کرمانشاه از زخمی شدن بیش از ۱۵۰ نفر خبر داد.
خبرگزاری های داخلی ایران روز یکشنبه ۳۱ تیر...

به نقل از هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه گزارش دادند که بر اساس آخرین آمار ارائه شده در غروب روز یکشنبه، ۱۵۶ نفر بر اثر زمین لرزه زخمی و تعداد زیادی روستا تخریب شدند.
به نوشته خبرگزاری تسنیم، استاندار کرمانشاه با بیان اینکه جلسه ستاد مدیریت بحران در ثلاث باباجانی تشکیل شده است گفت که دهها نفر نیز در جوانرود زخمی شده اند.
مدیر هلال احمر استان کرمانشاه نیز به خبرگزاری ایرنا گفت که ۱۶ تیم امدادی متشکل از ۱۵۰ امدادگر به شهر زلزله زده تازه آباد فرستاده شدند.
سرپرست سازمان اورژانس نیز گفت که زمین لرزه موجب ریزش کوه در مسیر شرق به غرب جاده جوانرود و ثلاث باباجانی شده است.
آبان ماه سال گذشته نیز زمین لرزه‌ای به شدت ۷.۳ ریشتر مناطقی از استان کرمانشاه از جمله بخش ازگله و ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان را لرزاند که ۶۲۰ کشته و بیش از ۱۲ هزار زخمی در پی داشت.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311