Tuesday 27 October 2020 / سه شنبه 6 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

zahra nemati

خبرگزاری ایسنا گزارش داده است که زهرا نعمتی، پرچمدار کاروان ایران در مسابقات المپیک ریو، از سوی همسرش ممنوع‌الخروج شده است.
رهام شهابی‌پور، همسر خانم نعمتی که او نیز عضو تیم ملی تیراندازان معلول است،...

به ایسنا گفته از آنجا که همسرش پس از بازی‌های پارا لَمپیک ریو، حاضر به ادامه زندگی با او نشده و درخواست طلاق داده، او نیز خانم نعمتی را ممنوع الخروج کرده است «تا نتواند در هیچ تورنمنت برون‌مرزی شرکت کند».
زهرا نعمتی پیش از معلولیت بر اثر سانحه رانندگی، موفق به کسب مدال طلای تکواندو در المپیک ۲۰۱۲ لندن شده بود و در مسابقات پارا لَمپیک ریوی برزیل نیز در رشته تیر و کمان به مدال طلا دست یافت.
بر اساس یکی از قوانین جمهوری اسلامی ایران، که با انتقاد فعالان حقوق زنان روبه‌رو ست، خروج زنان از کشور نیازمند اجازه پدر یا همسر آنها ست. پیش از این، اقدام یک مجری تلویزیونی در ممنوع‌الخروج کردن همسرش، نیلوفر اردلان برای همراهی تیم ملی فوتسال زنان در جام ملت‌های آسیا خبرساز شده بود


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311