Thursday 29 October 2020 / پنجشنبه 8 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

jahan news

هیئت نظارت بر مطبوعات که نهاد ناظر بر فعالیت رسانه ها در ایران است وب‌سایت جهان‌نیوز را توقیف کرده است.
توقیف این سایت امروز ۲۶ خرداد (۱۵ ژوئن) و با استناد به مفادی از قانون مطبوعات صورت گرفته که "پخش شایعات و مطالب خلاف واقع و یا تحریف مطالب دیگران" را ممنوع کرده است.
دلیل توقیف وب‌سایت جهان‌نیوز به طور رسمی اعلام نشده اما برخی از رسانه های ایران می گویند نهاد ریاست جمهوری ایران از آن شکایت کرده بود.


بر اساس این گزارش ها، شکایت ریاست جمهوری در پی انتشار گزارشی در جهان نیوز با عنوان "افشاگری خواندنی یک کارمند نهاد ریاست جمهوری" بوده که در اسفند سال گذشته ظاهرا درباره اخراج یکی از خانم‌های کارمند در این نهاد، منتشر شده بود.
پیش از این گزارش شده بود که وزارت امور خارجه ایران هم از این سایت شکایت کرده بود.
وب‌سایت جهان‌نیوز در هفته های اخیر دست به انتشار گزارش هایی زده بوده که هر دو از سوی وزارت خارجه تکذیب شده بود.
از جمله گزارش های جهان‌نیوز که وزارت خارجه ایران آن را تکذیب کرد "سفر دو ماهه ملا محمد اختر رهبر وقت طالبان به ایران" که اخیرا در پاکستان کشته شد و نیز نامه محرمانه فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه گروه ۱+۵ به وزیر خارجه ایران درباره اجرای برجام بود.
اتحادیه اروپا هم ارسال نامه از سوی خانم موگرینی و گروه ۱+۵، را رد کرده بود


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311