Sunday 9 May 2021 / يكشنبه 19 ارديبهشت 1400

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

bahram ghasemi iran

در پی اعلام این خبر که رئیس جمهوری آمریکا خواستار بازدید بازرسان از مراکز نظامی به توصیف او «مشکوک» ایران است، سخنگوی وزارت خارجه ایران چنین درخواستی را یک «خواب تعبیرناشدنی» و «طنز» توصیف کرد.


بهرام قاسمی افزود: «ایران هرگز به مذاکره در مورد برجام و مسائل هسته‌ای بازگشت نخواهد کرد و هر آنچه لازم بوده، به گفته او، در مذاکرات قبلی بدست آمده است.
خبرگزاری آسوشیتدپرس روز پنجم مرداد به نقل از مقام‌های آمریکایی خبر داده بود که دونالد ترامپ در تلاش است از محوطه‌های نظامی به توصیف او «مشکوک» ایران، بازرسی انجام شود.
بازرسی از تأسیسات نظامی پارچین برای یافتن پاسخی دربارهٔ ابعاد احتمالی نظامی پرونده اتمی ایران موسوم به پی‌ام‌دی، یکی از موارد مناقشه در مذاکره اتمی ایران و گروه ۱+۵ بود.
دولت آمریکا، فعالیت‌های سپاه پاسداران و برنامه اتمی و موشکی ایران را خطری برای ثبات منطقه خاورمیانه و علیه امنیت متحدان خود در منطقه می‌داند. ایران این نگرانی‌ها را بی‌اساس توصیف می‌کند

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311