Sunday 25 October 2020 / يكشنبه 4 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

mahmoud beheshti langroudi

سخنگوی کانون صنفی معلمان ایران روز پنجشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در اعتراض به حکم ۱۴ سال زندان خود، دست به اعتصاب غذا زده است.
محمود بهشتی لنگرودی با ذکر این که اعتصاب غذا از چهارشنبه اول اردیبهشت آغاز گرده است، خواستار توقف اجرای حکم و برگزاری دادگاه علنی و قانونی مطابق اصل ۱۶۸ قانون اساسی شد.
وی در ادامه هشدار داده است که مسئولیت هر "اتفاق ناگواری که طی مدت اعتصاب غذا و یا پس از آن" برای او پیش آید، متوجه کسانی خواهد بود که به این "تظلم خواهی" بی‌اعتنایی کنند.


آقای بهشتی لنگرودی با اشاره به حکم ۱۴ سال حبس خود طی سه حکم جداگانه، به برگزاری دادگاه‌های غیرعلنی اعتراض کرده و خواستار تشکیل دادگاه علنی با حضور هیات منصفه مطابق اصل ۱۶۸ قانون اساسی شده است.
این فعال حقوق صنفی معلمان ایران بارها بازداشت و زندانی شده و در پاییز سال گذشته برای سومین بار اعتصاب غذا کرد. به گفته خانواده و نزدیکان او، اعتصاب غذاهای مکرر باعث بروز مشکلات جدی برای سلامت محمود بهشتی لنگرودی شده است.
علی اکبر باغانی، رسول بداقی، علیرضا هاشمی و اسماعیل عبدی از دیگر معلمانی هستند که به دلیل فعالیت‌های صنفی در زندان به سر می‌برند


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311