Saturday 31 October 2020 / شنبه 10 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

saeed jalili croissant

سعید جلیلی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در شورای عالی امنیت ملی می‌گوید دست‌‌اندرکاران قرارداد «کرسنت پترولیوم» در دوران ریاست جمهوری حسن روحانی دوباره سر کار آمده‌اند.

جلیلی که پنج‌شنبه ۹ دی در بندرعباس سخنرانی می‌کرد ضمن بیان این‌که قرارداد کرسنت در زمان انعقاد آن هم مخالفانی داشته است، گفت حسن روحانی که آن زمان دبیر شورای عالی امنیت ملی بود، «در نامه‌ای این موضوع را خلاف منافع ملی عنوان کرده بود».
این عضو پیشین هیئت نمایندگی ایران در مذاکرات هسته‌ای گفت: «کسانی که در آن زمان دست‌اندرکار موضوع کرسنت بودند، دوباره سر کار آمده‌اند و یک خسارت چندین میلیارد دلاری به کشور تحمیل شده است.»


او با اشاره به مسائلی چون لغو کنسرت‌ها و واکنش برخی از مسئولان دولتی نسبت به آن، افزود: «”کرسنت” یک موضوع ملی است که با موضوعاتی همچون “کنسرت” نباید به حاشیه برود.»
۱۵ آذرماه سال ۹۱ بر اثر آتش‌گرفتن یک بخاری نفتی در دبستان دخترانه‌ای در روستای شین‌آباد پیرانشهر، ۳۷ کودک مصدوم شدند و دو نفر از این دختران دانش آموز به علت سوختگی شدید فوت کردند


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311