Saturday 8 May 2021 / شنبه 18 ارديبهشت 1400

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

bernie sanders iran sanctions

نماینده دموکرات ایالت ورمانت در سنای آمریکا روز چهارشنبه و با اشاره به حملات تروریستی تهران، خواستار تعویق رأی گیری بر سر لایحه‌ای شد که در آن تحریم‌های جدیدی علیه ایران در نظر گرفته شده است....


برنی سندرز در سخنانی در صحن علنی سنا، حملات امروز در پایتخت ایران را «هولناک» خواند که گروه افراطی داعش مسئولیت آن را پذیرفته است، و گفت هدف ما باید متحد کردن مردم برای کاهش تنش‌ها باشد.
وی افزود، این حملات در منطقه‌ای رخ داده است که دچار تنش‌ و درگیری‌های فراوانی است و خطاب به رئیس سنا گفت باید از اقداماتی اوضاع را بدتر می کند، پرهیز کرد.
سناتور سندرز همچنین یادآوری کرد که مردم ایران بلافاصله پس از حملات ترویستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ در ایالات متحده با تجمع و روشن کردن شمع، همبستگی و همدردی خود را با مردم آمریکا اعلام کردند.
وی در ادامه گفت، کار صحیحی که باید انجام شود این است که روزی که ایران هدف حمله تروریستی داعش قرار گرفته است، زمان درستی برای درخواست برای اعمال تحریم علیه ایران نیست.
آقای سندرز درخواست کرد که رأی گیری بر سر این لایحه تا هفته آینده به تعویق بیافتد.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311