Thursday 29 October 2020 / پنجشنبه 8 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

ahvaz iran pollution protest

شهروندان اهوازی برای چهارمین روز متوالی به خیابان‌ها آمدند و با تجمع مقابل استانداری خوزستان به مشکلات پیش آمده در پی بحران ریزگردها اعتراض کردند.
در دو هفته اخیر گرد و غبار شدید و هجوم ریزگردها

باعث مختل شدن زندگی در بسیاری از شهرهای استان خوزستان شده و قطعی آب و برق متوالی در شهرهای این استان باعث بروز مشکلات بسیاری شده است.
روز پنجشنبه ۲۸ بهمن برای چهارمین روز متوالی تجمعی در مقابل استانداری اهواز شکل گرفت و کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز با هشتگ‌ #دلواپس_خوزستانیم از بی‌توجهی به مشکلات خوزستان انتقاد کرده‌اند.

تاکنون چند تن از اعضای کابینه حسن روحانی به خوزستان رفته و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، حمید چیت‌چیان وزیر نیرو و محمود ربیعی وزیر کار در خوزستان حضور دارند اما تاکنون قول‌های مساعد آنها برای رفع مشکلات محقق نشده است.
از جمله وزیر نیرو از پایان قطعی‌های برق خبر داده بود اما خبرگزاری ایسنا گزارش داده که از ساعت ۱۹ روز چهارشنبه شهرستان‌هایی نظیر سوسنگرد، دهدز، کارون و باوی با قطعی برق در خاموشی فرو رفتند و اهواز نیز علاوه بر قطعی برق افت فشار آب و قطعی مراکز مخابراتی و اینترنت مواجه بوده است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311