Saturday 31 October 2020 / شنبه 10 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

ali shariati in twitter

کاربران ساعت ۱۲ به وقت تهران برای درخواست آزادی و رسیدگی به وضعیت او توفان توییتری راه انداختند و به نتیجه رسیدند. این زندانی سیاسی ۷۴ روز است که در اعتصاب غذاست. کاربران توییتر یک بار دیگر هم او را به ترند جهانی توییتر تبدیل کرده بودند.


هشتگ (ما علی هستیم) با توییت‌های کاربرانی که خواهان عدالت برای علی شریعتی هستند، حسن روحانی رییس جمهوری ایران را هم درباره منشور حقوق شهروندی پیشنهادی او مورد پرسش قرار می‌دهد. کاربران خطاب به حسن روحانی نوشته‌اند که او بابت وضعیت این زندانی در اعتصاب غذا مسوول است.

اکنون علی شریعتی در هفتاد و چهارمین روز «اعتصاب غذای ناپیوسته» خود، یا وضعیت وخیم جسمی در زندان اوین است و پزشکان در مورد آسیب‌دیدگی شدید کبد او هشدار داده‌اند. در روزهای گذشته مادر این زندانی هم از استرس ناشی از شرایط فرزند خود در بیمارستان بستری شده است.
علی شریعتی از فعالان سیاسی‌ طرفدار دولت حسن روحانی، از معترضان به اسیدپاشی‌ها در اصفهان و شهرهای دیگر ایران بود. او از روز پنج‌شنبه ١۴ آبان و پس از نوشتن نامه‌ای خطاب به حسن روحانی، رییس‌ جمهوری ایران، اعلام اعتصاب غذای نامحدود کرده است.
این در حالیست که
همزمان اعضای پارلمان اروپا در بیانیه‌ای خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط آرش صادقی و علی شریعتی «فعالان حقوق بشر» زندانی در ایران شده‌اند که به دلیل اعتصاب غذای طولانی مدت در وضعیت بحرانی به سر می‌برند و از درمان در بیمارستان محرومند


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311