Sunday 25 October 2020 / يكشنبه 4 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

iranan birthday certificate

در حالیکه ستاد انتخابات ایران در اطلاعیه‌ای، اعلام کرد که زمان رأی‌گیری تا ساعت ۲۰ امشب تمدید شده است.گزارشها از تحریم انتخابات توسط بسیاری از مردم و خالی بودن صندوقها حکایت دارد در این میان نیز محسن گلابی، فرماندار شهرضا، از فروش شناسنامه در استان اصفهان در آستانه انتخابات خبر داد.
به گزارش سایت تابناک، فرماندار شهرضا روز جمعه هفتم اسفندماه گفت: «روز گذشته سه نفر در یکی از مرزهای شهرستان شناسایی شده‌اند که شناسنامه‌های فروشی را برای استان‌های دیگر حمل می‌کرده که توسط مأموران ما شناسایی و دستگیر شده‌اند.»


محسن گلابی در همین حال فروش شناسنامه در شهرضا را شایعه دانست و آن را تکذیب کرد.
در روزهای گذشته جناح‌های مختلف شرکت‌کننده در انتخابات یکدیگر را به اعمالی خلافی متهم می‌کردند.
از سویی طرفداران اصولگرایان مدام از «دخالت انگلیس» در انتخابات و پشتیبانی آن از اصلاح‌طلبان و طرفداران دولت و اکبر هاشمی رفسنجانی سخن می‌گفتند و از سوی دیگر گروه مقابل از نقشه‌های اصولگرایان تندرو برای انتخابات می‌نوشتند.
رسول منتجب‌نیا، قائم‌مقام حزب اعتماد ملی و از افراد نزدیک به اصلاح‌طلبان، چهارم اسفندماه، از «جلسات سری اصولگرایان برای آوردن یک میلیون نفر به تهران» و «به تعطیلی کشیدن روز شنبه برای خارج شدن مردم تهران در روز انتخابات» پرده برداشت

 


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311