Thursday 22 October 2020 / پنجشنبه 1 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

suicide in azadi square mashhad

مردی به دلیل مشکلات مالی از پل میدان آزادی در شهر مشهد خود را به پایین پرت کرد و در دم جان داد. ارتفاع پل بیش از ۳۰ متر است.
ساعت ۷ صبح سه‌شنبه ۶ مرداد یک بار دیگر یک ایرانی در انظار عمومی خودکشی کرد. رسانه‌های داخلی گزارش داده‌اند که این مرد در دستخطی که از او یافته‌اند، نوشته است که به دلیل مشکلات مالی تصمیم به خودکشی گرفته.
سن و نام او اعلام نشده و از شغل او و وضع خانوادگی او هم اطلاعی در دست نیست.


یک مقام محلی به خبرگزاری نسیم گفته است فرد یاد شده از سمت میدان جمهوری اسلامی از عرشه پل میدان آزادی مشهد بالا رفته و خود را به خیابانی که مسیر عبور خودروها به سمت بلوار وکیل‌آباد است پرت کرده.
او در دم جان داده. ارتفاع پل میدان آزادی مشهد بیش از ۳۰ متر است.
خودکشی در انظار عمومی به یک پدیده متداول در ایران بدل شده. برای مثال می‌توان از خودکشی یک دختر ۲۵ ساله در میدان رسالت تهران در دی ۹۴ و یا خودکشی مردی در میدان هفت‌تیر در تیر ۹۵ یاد کرد. خودکشی یک دختر ۱۳ ساله از پل بزرگراه نیایش در تهران و خودکشی مردی ۶۵ ساله که خود را از پل میرداماد حلق‌آویز کرد، از دیگر نمونه‌های خبرساز این نوع از خودکشی در ایران در چند ماه گذشته بوده است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311