Tuesday 27 October 2020 / سه شنبه 6 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

gholam hossein mohseni ejei

غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرده است که برای ۱۹ نفر در ارتباط با پرونده رشوه‌خواری در شورای شهر تبریز قرار بازداشت صادر شده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، آقای محسنی اژه‌ای روز دوشنبه گفت در این پرونده ۳۱ نفر تحت تعقیب هستند که برای ۱۹ نفر قرار بازداشت صادر شده است و بقیه با قرار وثیقه آزاد هستند.
در ماه‌های گذشته گزارش‌هایی درباره بازداشت چهار عضو شورای شهر تبریز، یکی از معاونان شهرداری و تعدادی از شهرداران مناطق مختلف این شهر منتشر شده بود.


حکمت علی مظفری، رئیس‌ کل دادگستری استان آذربایجان شرقی، پیش‌تر گفته بود که یکی از اعضای شورای شهر تبریز با اخذ رشوه از مجموعه کارکنان شهرداری به آنها قول انتصاب در برخی پست‌های شهرداری را می‌داده است.
در همین حال مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس، با انتقاد از برخورد با افراد بازداشت شده در پرونده شورای شهر تبریز، گفته است که آنها ممنوع الملاقات هستند و امکان ملاقات با وکلای خود را ندارند


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311