Thursday 22 October 2020 / پنجشنبه 1 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

pasargad forest in fire

فرمانده یگان حفاظت از جنگل‌ها و مراتع کشور اعلام کرد، وسعت آتش‌سوزی در جنگل‌های پاسارگاد در استان فارس ۸۶۸ هکتار بوده است.
به گزارش خبرگزاری ایلنا، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس هم از وقوع ۹ مورد آتش‌سوزی در طبیعت استان فارس در مدت سه روز خبر داد که پنج مورد آن در مناطق حفاظت‌شده بوده است.
همچنین، مدیر کل منابع طبیعی استان فارس در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر، از شناسایی یکی از دامداران منطقه به عنوان عامل حریق جنگل‌های منطقه پاسارگاد در استان فارس خبرداده است.


به گزارش خبرگزاری‌های داخلی، این جنگل‌ها دربردارنده درختان بادام بوده‌اند که سازگاری زیادی برای رویش در شرایط خشک داشته‌اند و میانگین عمرشان بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ سال بوده است. آتش‌سوزی در ارتفاعات پاسارگاد در استان فارس از روز چهارشنبه گذشته آغاز شد و مهار آن دست‌کم ۵۰ ساعت زمان برد و پس از آن آتش به بقیه بخش‌های جنگلی محافظت‌شده این استان زبانه کشید


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311