Wednesday 21 October 2020 / چهارشنبه 30 مهر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

iranian ship arabic border

به گزارش میزان به نقل از پایگاه خبری"مریتام"؛ عربستان و بحرین که ماه گذشته روابط دیپلماتیک خود با تهران را قطع کردند، ورود کشتی های با پرچم ایران به بنادر خود و تردد این کشتی ها در آب های سرزمینی شان را ممنوع کرده اند. بحرین همچنین کشتی های باری ای که قرار بوده عازم بنادر ایران شوند را از این کار منع کرد.
عربستان و بحرین قراردادهای تعهد شده با کشتی های در حال تردد با پرچم ایران را نیزمتوقف کرده اند.این ممنوعیت ممکن است برای شرکتهایی که در مسیرهای خاورمیانه تردد دارند، مشکل آفرین باشد.


 بر اساس بیانیه رسمی دولت عربستان، خدمه و مشتریان کشتی‌هایی که در منطقه خاورمیانه فعالیت دارند، باید در تماس نزدیک با مقامات بندر بوده و پیش از ورود از هر گونه مقررات بندر مطلع باشند.
در پی قطع روابط دیپلماتیک عربستان و بحرین با ایران، پرواز شرکتهای هواپیمایی این دو کشور هم متوقف شده و میلیونها دلار به درآمد آنها ضرر زده است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311