Friday 15 February 2019 / جمعه 26 بهمن 1397

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Mohammad Bathaei Teachers protest

در حالیکه تجمع مسالمت آمیز معلمان روز پنجشنبه با حمله ماموران و بازداشت برخی از آنها پاسخ داده شد، وزیر آموزش و پرورش دولت روحانی این تجمع مسالمت آمیز را «دور از انصاف» نامید.
محمد بطحایی روز جمعه...

گفت این تجمع بدون مجوز و در شرایط فعلی سیاسی ایران دور از تدبیر و انصاف بود. با این حال او در توئیتر خود گفته که برای آزادی معلمان بازداشتی تلاش خواهد کرد.
روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت و یک هفته بعد از روز نمادین حکومتی برای بزرگداشت معلم، معلمان معترض در شهرهای بزرگ ایران از جمله تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، رشت و چند شهر دیگر تجمع کردند.
در تهران و چند شهر دیگر این تجمع با برخورد ماموران روبرو شد.
تازه ترین گزارش ها حکایت دارد معلمان معترضی که روز گذشته در تجمع دیروز در مقابل سازمان برنامه و بودجه در تهران دستگیر شده بودند به زندان اوین منتقل شدند.
بر اساس گزارش خبرگزاریهای حقوق بشری، برای هر یک از این افراد ۵۰ میلیون تومان وثیقه مقرر شد اما چون معلمان دستگیر شده این وثیقه را ظالمانه می دانند و از پذیرش آن خودداری کردند و قوه قضاییه هم آنها را به زندان اوین منتقل کرد.
محمد حبیبی، عضو هیات مدیره کانون معلمان تهران که ماه گذشته با سپردن وثیقه آزاد شده بود نیز جزو دستگیر شدگان دیروز است اما گفته شده که کسی از سرنوشت او آگاه نیست و به مکان نامشخصی منتقل شده است.
سحام نیوزگزارش داد «محمدتقی فلاحی» دبیر کانون صنفی معلمان تهران که در تجمع ۲۰ اردیبهشت معلمان بازداشت شد، امروز با «دست بند و پابند» به دادسرای اوین منتقل شد.
تظاهرات روز گذشته معلمان در بیش از سی شهر ایران و با اعتراض به کمبود بودجه‌های آموزشی و دستمزدهای پایین‌تر از خط فقر برگزار شد.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

bbl

پیام تسلیت تلویزیون اندیشه به مناسبت در گذشت سهراب اخوان

برنامه سازان تلویزیون اندیشه

Dariush Eghbali AhmadReza Baharloo Parisa Saeed DrMeshki Nehzat Farnoody Mehdi Aghazamani Aeen Bahaee Reza Gooharzad Sasan Kamali Mohammad Amini Parviz Ghazi Saeed Susi Khatami Nasser Engheta Mansour Osanloo ُReza Alavi ُBijan Khalili

Mobile

ofogh

TV