Saturday 16 February 2019 / شنبه 27 بهمن 1397

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

imam khomeini hospital Karaj

کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج در پنجمین روز پیاپی در اعتراض به حقوق معوقه و بی تکلیفی مالکیت بیمارستان دست به تجمع اعتراضی زدند.
بر اساس گزارش‌ها پرسنل این بیمارستان که روز چهارشنبه ۱۱ مهر نیز...

تجمع کردند، بیش از یازده ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند.
به گزارش ایسنا، غدیر مهدوی کلیشمی یکی از اعضای شورای شهر کرج که از این بیمارستان بازدید کرده بود، در جلسه شورا گفت: «پرسنلی که به دلیل فشارهای اقتصادی ناشی از چند ماه دریافت نشدن حقوق حتی به فروش کلیه روی آورده بودند و از اینکه طی چند ماه متوالی موفق به پرداخت کرایه خانه یا شهریه دانشگاه فرزندان شان نشده‌اند، به شدت گلایه مند بودند.»
یکی از اعضای شورای کار بیمارستان نیز به ایسنا گفته است که پانصد نفر از پرسنل حقوق عقب افتاده دارند و مسئولان استان البرز نیز تلاشی برای رفع مشکلات آنان نکرده اند و لذا این تجمعات اعتراضی همچنان برگزار می‌شود.
تجمع‌های صنفی در اعتراض به مشکلات معیشتی و دریافت نکردن حقوق، طی سالهای اخیر و در پی بالا گرفتن مشکلات اقتصادی در ایران، افزایش یافته است.
در یک سال گذشته، معلمان، پرستاران، بازنشستگان، کامیونداران، و کارکنان شرکت های بزرگ از جمله فولاد خوزستان، تاسیسات راه آهن، نیشکر هفت تپه و برخی دیگر از اصناف بارها دست به تجمع زده و خواستار بهبود وضعیت معیشتی خود شدند.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

bbl

پیام تسلیت تلویزیون اندیشه به مناسبت در گذشت سهراب اخوان

برنامه سازان تلویزیون اندیشه

Dariush Eghbali AhmadReza Baharloo Parisa Saeed DrMeshki Nehzat Farnoody Mehdi Aghazamani Aeen Bahaee Reza Gooharzad Sasan Kamali Mohammad Amini Parviz Ghazi Saeed Susi Khatami Nasser Engheta Mansour Osanloo ُReza Alavi ُBijan Khalili

Mobile

ofogh

TV