Sunday 25 October 2020 / يكشنبه 4 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

majles nader ghazipour

اظهارات تند و توهین‌آمیز نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی که واکنش‌های بسیاری را در ایران برانگیخت، در روزنامه آمریکایی لس آنجلس تامیز نیز بازتاب داشته است.
این روزنامه در گزارشی از تهران، به بازتاب گسترده اظهارات این نماینده مجلس در میان هوادارن خود که گفته بود مجلس جای "کره الاغ" نیست اشاره می‌کند. وی همچنین گفته بود که مجلس جای زنان هم نیست.
گزارشگر لس آنجلس تایمز به عذرخواهی آقای قاضی‌پور پرداخته و می‌نویسد معذرت‌خواهی نصفه و نیمه نماینده ارومیه، پس از آن منتشر شد که ابعاد "نادر گیت" گسترده شد و برخی زنان مجلس هماز وی شکایت کردند.


آقای قاضی‌پور در پیامی گفته بود در شادی پیروزی در انتخابات و در میان هوادارن خود جملاتی را "به اشتباه" بر زبان آورده است و از این بابت متاسف است.
به گزارش رسانه‌های داخلی ایران، نماینده ارومیه در پیامی در اینستاگرام کسانی را که از او فیلم گرفته و آن را در اینترنت پخش کرده‌اند "جاسوس" خوانده و گفته آنها "می‌خواستند با تخریب قاضی‌پور رأی شما مردم را زیر سوال ببرند".
برخی رسانه ها در ایران همچنین می گویند روزنامه نگاری که از سخنرانی نادر قاضی پور فیلم گرفته بود، در خیابان مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311