Thursday 29 October 2020 / پنجشنبه 8 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Rahmatollah Hafezi

به گزارش خبرگزاری ایسنا رحمت‌الله حافظی از اعضای شورای شهر تهران، در جلسه علنی روز سه شنبه این شورا، خواستار انتشار فایل صوتی جلسه غیرعلنی شورای شهر پس از حادثه ساختمان پلاسکو شد.
آقای حافظی این درخواست را پس از آن مطرح کرد که رییس شورای شهر، مصطفی چمران به او اجازه صحبت نداد. او افزود «مردم باید بدانند که بین بیست تا سی نفر در پلاسکو کشته شدند».
آقای حافظی همچنین از اینکه تنها صداوسیما امکان پوشش خبری حادثه پلاسکو را دارد انتقاد کرد و گفت رسانه ای ملی باید به دور از جناح بندی عمل کند. این نماینده شورای شهر تهران همچنین شهرداری را متهم کرد که بودجه آتش نشانی را به طور کامل اختصاص نداده است.


در این میان،عملیات آواربرداری در محل ساختمان پلاسکو، در پی بارش برف در تهران همچنان ادامه دارد. تا کنون کشته شدنِ ۶ تن با یافتن اجساد آنها زیر آوار تایید شده که ۲ تن از آنها آتش‌نشان و ۴ تن دیگر شهروند عادی بودند. یک آتش‌نشان نیز در پی شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست داد


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311