Sunday 25 October 2020 / يكشنبه 4 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

mehdi ghavidel

یک مقام قضایی در کرمان از دستگیری یکی از اعضای شورای شهر زرند به اتهام "اختلاس و مداخله در معاملات دولتی" خبر داده است.
مهدی قویدل دادستان عمومی و انقلاب زرند گفته است "براساس گزارش سازمان بازرسی كل كشور و استان كرمان و تحقیقات انجام شده، یکی از اعضای شورای شهر زرند به اتهام اختلاس و مداخله در معاملات دولتی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است."
به گفته این مقام قضایی، یكی از پرسنل شهرداری زرند هم در این رابطه به اتهام اختلاس، خیانت در امانت و مداخله در معاملات دولتی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زرند احضار شده است.


زرند از شهرهای استان کرمان در جنوب شرق ایران است.
به گفته آقای قویدل پرونده در شعبه بازپرسی این دادسرا در دست رسیدگی و در مرحله تكمیل تحقیقات است.
دستگیری عضو شورای شهر زرند، کمتر از یک ماه پس از دستگیری‌های تازه در شورای شهر تبریز گزارش می‌شود.
در هفته‌های اخیر اعلام شد که سه عضو شورای شهر تبریز هم به اتهام "اختلاس مالی و زد و بند برای جذب افراد در شهرداری" به همراه یک معاون شهرداری تبریز و دو نفر مرتبط دیگر بازداشت شده‌اند.
محمد اسماعیل سعیدی، نماینده تبریز در مجلس به خبرگزاری مجلس ایران گفته بود او از این "زد و بندها" آگاهی داشت و در نامه‌ای به دیوان محاسبات کشور، این مسایل را گزارش کرده بود.
رئیس‌کل دادگستری استان آذربایجان شرقی گفته تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد. رئیس شورای شهر تبریز به خبرگزاری تسنیم گفته "این مسئله محرز نشده است که دستگیرشدگان آیا به‌ صورت قطعی دچار تخلف شده‌اند یا نه


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311