Wednesday 28 October 2020 / چهارشنبه 7 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

iran soldiers car accident

بار دیگر یک خودروی حامل سربازان دچار حادثه شد که در جریان آن یک سرباز کشته و پنج نفر دیگر مصدوم شدند.
خبرگزاری ایسنا روز سه‌شنبه ۲۲ تیر ماه گزارش داد که یک مینی‌بوس حامل سربازان و افسران نیروی دریایی ارتش ایران در جاده نوشهر به رویان در استان مازندران واژگون شده است.
بنا بر این گزارش ۶ نفر از مسافران خودرو حادثه دیده به بیمارستان منتقل شدند که یکی از آنها به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد.


روز ۱۵ تیر ماه نیز هشت سرباز دوره آموزشی نیروی زمینی ارتش ایران که سوار دو خودرو پراید بودند، در جاده کمربندی نوشهر و چالوس تصادف کرده و به بیمارستان منتقل شدند.
اما حادثه‌ای که به تازگی افکار عمومی ایران را متاثر کرد، تصادف اتوبوسی بود که در تاریخ دوم تیر ماه سربازان ارتش را از پادگان ۰۵ کرمان به اهواز منتقل می کرد. سقوط این اتوبوس به دره در نی ریز استان فارس باعث مرگ ۱۹ مسافر شد که ۱۳ نفر آنان سرباز بودند.
پس از وقوع این حادثه اعلام شد که هم اتوبوس حامل سربازان فرسوده و ناامن بوده و هم این که راننده تخلفات متعددی را انجام داده بود.
ایران یکی از بالاترین آمارهای مرگ و میر ناشی از تصادفات جاده‌ای را در جهان دارد. بیشتر تصادفات مرگبار در ایران را به بی‌احتیاطی راننده و نقص ایمنی خودرو منتسب می‌کنند.
اما از سوی دیگر بسیاری از اتوبوس‌های سازمانی که سربازان را جابجا می کنند، فرسوده هستند و این موضوع باعث انتقادات بسیاری شده است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311