Monday 19 October 2020 / دوشنبه 28 مهر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

suicide in iran last week

با خودکشی یک دختر هجده ساله در روز گذشته شهروندان تهران در طول این هفته در سه نقطه پایتخت ایران، شاهد خودکشی‌هایی در ملاءعام بوده‌اند.
ابتدا روز شنبه، عکسی از مردی میانسال در شبکه‌های مجازی منتشر شد که خود را از یک پل هوایی در خیابان میرداماد تهران حلق‌آویز کرده بود.
تاکنون هیچ نهاد رسمی درباره نحوه و چگونگی مرگ این مرد اظهارنظری نکرده‌اند اما خبرآنلاین نوشت که وی بین ۵۰ تا ۶۰ سال سن داشت و با توجه به کت و شلوار مرتبی که بر تن داشت، به نظر می‌رسد از طبقه متوسط جامعه باشد.


هنوز بحث بر سر این خودکشی در بین کاربران ایرانی داغ بود که خبر رسید مرد ۴۷ساله‌ای خود را از طبقه سوم بیمارستان میلاد به پایین پرت کرده است. روزنامه شرق نوشته بود که این مرد با درد زیادی در ناحیه شکم به این بیمارستان دولتی در تهران مراجعه کرده است. اما به او می‌گویند تا زمانی که ۳۰۰ هزارتومان به ‌حساب بیمارستان واریز نکند، پذیرش نخواهد شد.
این بیمار که علی شفیعی و پدر دو فرزند خردسال معرفی شده از مرگ نجات پیدا کرد اما در کماست.
پایان بخش این هفته پرماجرا هم خودکشی یک دختر ۱۸ ساله بود که روز پنج‌شنبه ۱۶ اردیبهشت از پل ولایت اتوبان نیایش خود را به پایین پرتاب کرد.
تصاویر این دختر نیز در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد اما هنوز جزییاتی از دلایل این حادثه منتشر نشده است.
پاییز و زمستان سال گذشته نیز چندین خودکشی در میان دانش‌آموزان و جوانان ایرانی توجه‌ها را به خود معطوف کرد و حداقل دو مورد خودکشی با پریدن جلوی مترو در تهران به وقوع پیوست


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311