Monday 19 October 2020 / دوشنبه 28 مهر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

وب‌سایت کانون مدافعان حقوق بشر ایران امروز از احضار نرگس محمدی، نایب رئیس- و سخنگوی این کانون، به شعبه دو بازپرسی «دادسرای شهید مقدس» واقع در زندان اوین تهران خبر داد.

 خانم محمدی بر اساس احضاریه‌ای که به دستش رسیده باید ساعت صبح روز شنبه، ۱۷ آبان‌ماه، به شعبه دو بازپرسی دادسرای اوین مراجعه کند.

نرگس محمدی روز پنج‌شنبه، هشتم آبان، در مراسم دومین سالگرد درگذشت ستار بهشتی، کارگر وبلاگ‌نویس ، با اشاره به «شکنجه» وی در ایام بازداشت گفته بود: «چگونه است که امروز در مجلس، نمایندگان مجلس طرح امر به معروف و نهی از منکر را علم کرده‌اند، اما دو سال است که این مادر بر سر این مزار می‌گرید و ستار ستار می‌گوید؟ چرا هیچ نهی از منکری تاکنون صدایش درنیامده؟

خانم محمدی همچنین روز چهارشنبه، ۳۰ مهر، به همراه تعدادی دیگر از فعالان مدنی در تجمع اعتراضی به اسیدپاشی‌های اصفهان در مقابل مجلس شورای اسلامی شرکت کرده بود.

در همین زمینه صبح روز یک‌شنبه، ۴ آبان، مهدیه گلرو از اعضای کانون شهروندی زنان که تصویرش در این تجمع اعتراضی در رسانه‌ها منعکس شده بود، در خانه‌اش بازداشت شد.

همچنین بر اساس گزارش‌ها مریم سادات یحیوی، از فعالان مدنی، نیز روز ۱۲ آبان بازداشت شده است.

 


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311