Wednesday 21 October 2020 / چهارشنبه 30 مهر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

حسین درویشی، معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، شمار قربانیان سیلاب اخیر در ایران را شش تن اعلام کرد که سه نفر از آنها در ایلام و سه نفر در لرستان کشته شده و یک نفر نیز مفقود شده است.flood iran
مرتضی اکبرپور، معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران ایران، نیزاز آماده‌باش تمام دستگاه‌های امدادی در استان‌های سیل‌زده خبر داده و اعلام کرد که میزان خسارات وارده بر اثر جاری‌شدن این سیلاب، تا دو روز آینده اعلام می‌شود.
محمدرضا مروارید، استاندار ایلام، نیز با تاکید بر بی‌سابقه بودن میزان بارندگی در این استان در روزهای گذشته، مرگ سه تن، مفقود شدن یک تن و مصدومیت ۲۰ تن بر اثر سیل در شهر ایلام و دیگر شهرهای این استان را تایید کرده و میزان خسارت‌های وارده بر تاسیسات و زیرساخت‌های استان را ۶۰۰ میلیارد تومان ارزیابی کرد.
آقای مروارید گفت: «بارش ۲۸۱ میلی‌متر باران در مدت ۳۰ ساعت در  یکصد سال اخیر در ایلام بی‌سابقه بوده است.»


به گفته استاندار ایلام، میانگین بارش باران برای اعلام شرایط بحرانی در جهان ۱۳ میلی متر در دو ساعت است، حال آن که بارش‌های اخیر در ایلام چهار برابر از این میانگین بیشتر بوده است.
در گزارش‌های غیررسمی وب‌سایت‌های محلی استان ایلام، شمار خانه‌های آسیب‌دیده از سیل پنج هزار باب اعلام شده‌ است، همچنین بر اساس این ارزیابی‌های غیررسمی، بر اثر سیلاب اخیر، ۵۰۰ دستگاه خودرو نیز خساراتی دیده است.


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311